Łączna liczba wyświetleń

piątek, 31 maja 2013

260. wróciłam...

Witajcie Kochani!
Czy mnie jeszcze pamiętacie? :)
Ostatnio mało tworzyłam, chociaż bardzo chciałam. Niestety choroba mi to uniemożliwiła. Choć na zwolnieniu lekarskim miałam teraz więcej czasu, to jedyną rzeczą, którą zajmowałam się przez ostatnie tygodnie był odpoczynek.
Niestety, wstrętne wirusy nie odstępowały mnie na krok, co doprowadzało mnie do prawdziwej rozpaczy. Dodatkowo co chwila dopadają mnie najdziwniejsze choroby. Na szczęście czuję się zdecydowanie lepiej i mam nadzieję, że już tak pozostanie :) Teraz najważniejszą dla mnie rzeczą jest zdrowie, moje i Maleństwa, które noszę pod sercem :) I choć cały czas czuję niepokój, bo z pozoru błahe choroby w moim stanie potrafią być groźne, to wiem, że wszystko będzie dobrze. Musi być! :) Wystarczy, że czuję jak moje dzieciątko fika w brzuszku i od razu mam lepszy humor :)

Żeby nie było, że się tylko żalę, to na koniec chciałam wam pokazać wpisy do albumów wędrujących.
 Najnowszy wpis z przeuroczą Zosieńką:Mam nadzieję, że będę tu częściej wpadała z nowymi tworami i choć w części nadrobię Wasze wpisy na blogach.

Pozdrawiam!

9 komentarzy:

 1. nareszcie wróciłaś. gratuluję i czekam na kolejne posty z twoimi dziełami:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejciu jaki cudny kwiecisty wpis:)...do mojego albumu:) Dziękuje :* Zdrówka życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak mozna ciebie zapomnie ja to czekałam na twoje prace hihih a ta cudna pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, ze wrocilas wczoraj nawet zagladalam do Ciebie czy cos nowego zrobilas :) gratuluje malenstwa i zdrowka zycze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie że wróciłaś :) wpis super :) gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Was obojga :) pozdrawiam serdecznie i czekam na nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten drugi wpis cudowny! Wszystkiego dobrego życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja również cieszę się z Twojego powrotu. Gratuluję serdecznie i życzę dużo zdrówka Wam obojgu:) Cudownie ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się, że wróciłaś! Zaglądałam tutaj od czasu do czasu i zastanawiałam się skąd ta nieobecność :) A tu proszę, jaka wspaniała nowina! Gratuluję!!!

  Doskonale Cię rozumiem, jak każde drobne przeziębienie potrafi teraz niepokoić :) Okazuje się, że mamy więcej wspólnego niż kartkowanie.. Moje (pierworodne) Maleństwo powinno przyjść na świat w połowie lipca :) A teraz strasznie lubi dawać o sobie znać częstymi kopniakami :)

  Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i dla maluszka!!! I oczywiście optymizmu i pozytywnego nastawienia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Dużo zdrówka dla Waszej dwójki :) Wpis super, scrap świetny, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń