Dzisiejsza kartka powstała z materiałów, które zabrałam ze sobą do pudełka, a ponieważ w pośpiechu włożyłam do niego tylko kilka przydasiów, musiałam się natrudzić, żeby cokolwiek do siebie pasowało :)
Dodatkowo miałam tylko pół godziny na jej zrobienie.
Kartkę zgłaszam na wyzwanie:
- rapakivi - Urodzinowe Wyzwanie Ekspresowe #1 - BINGO ;-)
(półperełki, papier w groszki, papierowe kwiatki) - mam nadzieję, że moje własnoręcznie wykonane papierowe kwiatki będą zaliczone :)
Pozdrawiam!
Łączna liczba wyświetleń
środa, 13 listopada 2013
wtorek, 15 października 2013
269.
Kartka na urodziny dla 6-letniej Oliwii :)
Kartkę zgłaszam na wyzwanie:
- Scrap.com - Wyzwanie #36
Wszystkie materiały, które wykorzystałam do zrobienia kartki pochodzą ze sklepu scrap.com .
Pozdrawiam!
Kartkę zgłaszam na wyzwanie:
- Scrap.com - Wyzwanie #36
Wszystkie materiały, które wykorzystałam do zrobienia kartki pochodzą ze sklepu scrap.com .
Pozdrawiam!
poniedziałek, 14 października 2013
268.
Ile ja się namęczyłam, żeby zrobić tą kartkę! Muszę częściej siadać przy biurku, bo niestety, ale moja wena chyba gdzieś się zagubiła :)
Koniec końców coś tam stworzyłam. A oto efekty moich starań:
Srebrna kartka ślubna z czekoladowymi ćwiekami, tekturą falistą i koronką:
W pracy użyłam białej farby, którą "potuszowałam" brzegi kartki oraz pomalowałam nią tekturę falistą.
Pracę zgłaszam na wyzwania:
- Artimeno - Wyzwanie# 17
- 123scrapujTy - WYZWANIE # 23 - Stalowa miłość
(kartka z miłosnym cytatem, szarości, ciemnobrązowe metalowe ćwieki )
- 13arts - Wyzwanie #11 "Symetria"
(inspirowałam sie drugim zdjęciem: kolorami - szarościami i brązami, okna zastąpiłam tekturą falistą:) )
pozdrawiam!
Koniec końców coś tam stworzyłam. A oto efekty moich starań:
Srebrna kartka ślubna z czekoladowymi ćwiekami, tekturą falistą i koronką:
W pracy użyłam białej farby, którą "potuszowałam" brzegi kartki oraz pomalowałam nią tekturę falistą.
Pracę zgłaszam na wyzwania:
- Artimeno - Wyzwanie# 17
- 123scrapujTy - WYZWANIE # 23 - Stalowa miłość
(kartka z miłosnym cytatem, szarości, ciemnobrązowe metalowe ćwieki )
- 13arts - Wyzwanie #11 "Symetria"
(inspirowałam sie drugim zdjęciem: kolorami - szarościami i brązami, okna zastąpiłam tekturą falistą:) )
pozdrawiam!
czwartek, 10 października 2013
niedziela, 22 września 2013
266. z pawiem
Znowu długo mnie nie było... Myślałam, że będę tu zaglądała dość
często, ale oczywiście nic z tego nie wyszło. Choroba, szpital, powrót
do zdrowia, to wszystko zajęło nam trochę czasu. Na szczęście moja
córeczka czuje się już dobrze i teraz tylko trzymam kciuki, żeby
choróbsko nie wróciło.
Miałyśmy za to dużo czasu i okazji, żeby pobyć tylko razem, wyciszyć się i zakochać w sobie jeszcze bardziej. Tak, tak, jestem w niej zakochana bez pamięci :)
Co tu dużo mówić, pomimo zmęczenia i nieprzespanych nocy, nie wyobrażam sobie życia bez moich dzieci.
Mało scrapuję, a w zasadzie prawie w ogóle. Mam jednak nadzieję, że niedługo moje życie wróci do normalności i znajdę czas, i ochotę na kartkowanie :)
A dziś chcę Wam pokazać różana kartkę z okazji ślubu:
Pracę zgłaszam na wyzwanie:
- Na Strychu - Różane wyzwanie
Pozdrawiam!
Miałyśmy za to dużo czasu i okazji, żeby pobyć tylko razem, wyciszyć się i zakochać w sobie jeszcze bardziej. Tak, tak, jestem w niej zakochana bez pamięci :)
Co tu dużo mówić, pomimo zmęczenia i nieprzespanych nocy, nie wyobrażam sobie życia bez moich dzieci.
Mało scrapuję, a w zasadzie prawie w ogóle. Mam jednak nadzieję, że niedługo moje życie wróci do normalności i znajdę czas, i ochotę na kartkowanie :)
A dziś chcę Wam pokazać różana kartkę z okazji ślubu:
Pracę zgłaszam na wyzwanie:
- Na Strychu - Różane wyzwanie
Pozdrawiam!
sobota, 31 sierpnia 2013
środa, 24 lipca 2013
264. lift
Niedawno w Scrapgangu liftowano prześliczną kartkę Oliwiaen.
Sama spróbowałam swoich sił w wyzwaniu, ale nie zdążyłam opublikować posta przed datą zakończenia.
Moja interpretacja:
A oto powód blogowej nieobecności i spóźnienia - moja córeczka Eliza, która w końcu postanowiła pojawić się na świecie:
Oj, naczekałam się na nią bardzo długo, chyba w brzuszku u mamy było jej wygodnie :)
Dziękuję wszystkim za przemiłe komentarze pod poprzednim postem :)
Pozdrawiam!
Sama spróbowałam swoich sił w wyzwaniu, ale nie zdążyłam opublikować posta przed datą zakończenia.
Moja interpretacja:
A oto powód blogowej nieobecności i spóźnienia - moja córeczka Eliza, która w końcu postanowiła pojawić się na świecie:
Oj, naczekałam się na nią bardzo długo, chyba w brzuszku u mamy było jej wygodnie :)
Dziękuję wszystkim za przemiłe komentarze pod poprzednim postem :)
Pozdrawiam!
Subskrybuj:
Posty (Atom)






.jpg)







